De all-in prijzen bij LabelUP

Onze all-in prijzen

Wij verrassen liever met de snelheid, kwaliteit en service van het werk dat we leveren dan met de factuur. Daarom werken wij met all-in prijzen, wel net zo makkelijk. Zo weet jij wat je te wachten staat en kunnen wij ons richten op het advies!

🚀 Snelle levering

🏆 Laagste prijs garantie

📏 Nauwkeurige opnames

📢 Goede communicatie

👌🏼 Ruime ervaring

Appartement


225

< 100m2

Eengezinswoning


260

> 100m2

Vrijstaande woning

Al vanaf

295

> 250m2

Nieuwbouw

Al vanaf

365


Een energielabel kost een beetje, maar dit krijg je ervoor terug:

Een energielabel geeft je inzicht in je energieverbruik en je maandelijkse kosten. Daarnaast krijg je tips voor het energiezuiniger maken van je huis.


Als je je huis verkoopt of verhuurt is het aanvragen van een energielabel wettelijk verplicht. Vraag je er een aan, dan loop je dus geen risico op een boete.


Het energielabel bevat tips over het energiezuiniger maken van uw huis. Investeren in energiebesparende maatregelen levert meer wooncomfort en een lagere energierekening op.

Een energielabel kan een gunstig effect hebben op de verkoop- of verhuurprijs

Hoe groener je energielabel, hoe sneller je je huis verkoopt of verhuurt

LabelUP helpt jou bij het aanvragen van een energielabel én dat voor de allerlaagste prijs!

  • Energielabels
  • Verduurzamen
  • Overige diensten
Energielabels

Energielabels voor bestaande woningen

Al vanaf €225

Spoedopnames energielabels

Al vanaf €400

Energielabels voor nieuwe woningen

Al vanaf €365

Energielabels voor bedrijfspanden

Al vanaf €425

Verduurzamen

Verduurzaming

Lees alles over het verduurzamen van jouw woning op deze pagina.

Overige diensten

Huurpuntentellingen

Alles wat je moet weten over

huurpuntentellingen

NEN 2580 meetrapport

Wat is een NEN 2580 meetrapport?

Lees het op deze pagina.

Woning pakketten

Bekijk ons ruime aanbod in woningpakketten.

Het team

Ons team staat altijd voor je klaar, neem gerust contact met ons op.

Ali Karroua

EPA-Adviseur

ali@label-up.nl

“Ik word vrolijk van de ontmoetingen met allerlei mensen!”

Alvin Moorman

EPA-Assistent

alvin@label-up.nl

“Je kan mij regelmatig vinden op het tennisveld en achter mijn piano!”

Andrea Weber

Senior EPA-Assistant

andrea@label-up.nl

“In mijn vrije tijd hou ik me bezig met moderne kunst, muziek en dans!”

Anna Sizova

Stagair

anna@label-up.nl

“Ik hou me graag bezig met media en fotografie!”

Floris Engelkes

Energieke eindbaas

floris@label-up.nl

“In mijn vrije tijd reis ik graag, natuurlijk samen met mijn hond Gijs!”

Gijs

Client Happiness Officer

gijs@label-up.nl

“Ik wandel graag in het park met Floris en ik zwem in mijn vrije tijd!”

Gino Annokkee

EPA-Adviseur

gino@label-up.nl

“Tijdens de avonduren kun je mij eigenlijk altijd sportende aantreffen!”

Hein van Dorth

EPA-Assistent

hein@label-up.nl

“Je kan mij vinden op mijn fiets en met mijn vriendin in het weekend!”

Kees Plat

Office manager

kees@label-up.nl

“Ik wandel of fiets graag in mijn vrije tijd samen met mijn vrouw!”

Max Paalberg

EPA-Assistent

max@label-up.nl

“Ik sla graag een balletje op de golfbaan, of je kan mij op het voetbalveld vinden!”

Ruth Hofgren

Office manager

ruth@label-up.nl

“Samen met mijn vriend en kat woon ik op een historisch stukje Nederland!”

Samuel Heyligers
EPA-Assistent

samuel@label-up.nl

“Ik kijk graag naar allerlei voetbalwedstrijden in mijn vrije tijd en natuurlijk sport ik zelf ook!”

Tom Lolcama

EPA-Assistent

tom@label-up.nl

“In mijn vrije tijd sport ik graag of ga ik met mijn vrienden op stap!”

Solliciteer direct

werken@label-up.nl

Contact ons

Heb je vragen? Wij helpen je graag verder!

Wij bellen je terug!

Laat je naam en telefoonnummer achter en wij bellen je zo snel mogelijk terug.

Door dit formulier in te dienen ga je akkoord met onze en privacy policy.

Terugbelverzoek

Maak een afspraak om teruggebeld te worden

186 reviews

portretfoto van een vrouwelijke medewerker met pony
Ik sta voor je klaar

Heb je een vraag? Bel gerust tussen 09-17u.

Deze site gebruikt functionele, analytische en tracking cookies en externe scripts om je beleving te verbeteren. Meer info.