Label-UP logo

Werken bij

Label-UP

Label-UPPERS

vertellen

Label-UP is een jonge, enthousiaste organisatie gevestigd in Amsterdam en wij werken hoofdzakelijk met onze eigen adviseurs. Wij leiden onze eigen adviseurs op en hebben derhalve meer grip op de kwaliteit.

Waarom werken bij Label-UP zo leuk is

Medewerkers drinken een biertje op kantoor

“Label-UP biedt mij een flexibele, leerzame en diverse parttimebaan, die ik vrijwel nergens anders kon vinden.”

Medewerkers op kantoor achter computers

“Bij Label-UP is iedereen spontaan en open, met een geweldig leuke werksfeer.”

Jonge man op kantoor achter monitor met hand op muis

“Vol enthousiasme vertelde hij over zijn bedrijf en dat hij op zoek is naar collega's die hem kunnen helpen.”

Ook enthousiast geworden om te werken bij Label-UP?

Kun jij je helemaal vinden in onze waardes en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij zijn altijd op naar nieuwe collega's. Bekijk onderstaande openstaande vacatures of neem direct met ons op, dan maken we graag binnenkort kennis.

Onze waardes

Icoon van een gele gloeilamp

Expertise

Icoon van een gele megafoon

Communicatie

Icoon van gele euromunten

Prijs

Icoon van gele social media like

Plezier

Vacatures

Energie Prestatie Adviseur

40 | Amsterdam | MBO+

Als energie prestatie adviseur is je voornaamste focus het verrichten van inspecties van woningen bij de mensen thuis.

Bouwkundig stagiair

32-40 uur | Amsterdam | MBO4/HBO

Op zoek naar een leerzame stage als bouwkundig stagiair? Label-UP is een snelgroeiende start-up en op zoek naar jou!

Stagiair Commercieel / Sales support

40 uur | Amsterdam | HBO of hoger

Als stagiair commercieel / sales support ga je ons helpen met het klantcontact in de verduurzamingstak.

Junior Office Manager

24-32 uur | Amsterdam | MBO+

Ben jij sterk in organiseren en communicatief vaardig, en ben je op zoek naar een uitdagende baan in Amsterdam? Dan ben jij onze nieuwe Junior Office Manager!

Het Label-UP team

Ons team staat altijd voor je klaar, neem gerust contact met ons op.

Steven Kramer

Directeur Label-UP Verduurzaming

steven@label-up.nl

Jan Klouwer

Energieprestatie Adviseur

jan@label-up.nl

Daan van Londen

Energieprestatie Adviseur

daan@label-up.nl

Natasha Heiner

Manager Operations & Planning

natasha@label-up.nl

Kjeld Tax

Energieprestatie Adviseur

kjeld@label-up.nl

Gino Annokkee

Energieprestatie Adviseur

gino@label-up.nl

Daan Kusters

Verduurzamingsadviseur

daan.kusters@label-up.nl

Rick van Beek

Energieprestatie Adviseur

rick.van.beek@label-up.nl

Hans Kanters

Operationeel Directeur

hans@label-up.nl

Andrea Weber

Energieprestatie Adviseur

andrea@label-up.nl

Bob Zoomers

Stagiair

bob@label-up.nl

Floris Engelkes

Algemeen Directeur

floris@label-up.nl

Kees Plat

Office Manager

kees@label-up.nl

Rick Rottiné

Commercieel Directeur

rick@label-up.nl

Jij?

We zijn altijd op zoek naar inspirerende mensen om ons team mee te verrijken.

Stuur ons gerust een open sollicitatie of check de vacatures onderaan deze pagina.

werken@label-up.nl

Dit zeggen onze klanten!

Klanten beoordelen ons gemiddeld met:

9.2

4 uit 5 sterren

186 reviews

Rechtstreeks contact met een energieadviseur?

Onze energieadviseurs staan elke werkdag voor je klaar om je vragen te beantwoorden.

Wij bellen je terug

Laat je naam en telefoonnummer achter en wij bellen je zo snel mogelijk terug.

Door dit formulier in te dienen ga je akkoord met onze en privacy policy.

Terugbelverzoek

Maak een afspraak om teruggebeld te worden

Portret van Rick van Bee, EnergiePrestatie-adviseur
Ik sta voor je klaar

Heb je een vraag? Bel gerust tussen 09-17u.