Werken bij

Label Up

LabelUPPERS

vertellen

LabelUP is een jonge enthousiaste organisatie gevestigd in Amsterdam en wij werken hoofdzakelijk met onze eigen adviseurs. Wij leiden onze eigen adviseurs op en hebben derhalve meer grip op de kwaliteit.

Waarom werken bij LabelUP zo leuk is

‘’Label-Up biedt mij een flexibele, leerzame en diverse parttimebaan, die ik vrijwel nergens anders kon vinden.”

‘’Bij Label-Up is Iedereen spontaan en open, met een geweldige leuke werksfeer”

“Vol enthousiasme vertelde hij over zijn bedrijf en dat hij op zoek is naar collega’s die hem kunnen helpen”

Ook enthousiast geworden om te werken bij LabelUP?

Kun jij je helemaal vinden in onze waardes en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij zijn altijd op naar nieuwe collega’s. Bekijk onderstaande openstaande vacatures of neem direct met ons op, dan maken we graag binnenkort kennis.

Onze waardes

Expertise

Communicatie

Prijs

Plezier

Vacatures

Office Assistant

24 uur | Amsterdam | MBO

Wij nu op zoek naar een enthousiaste, servicegerichte Office Assistent om ons gezellige team te ondersteunen voor c. 3 dagen (24 uur) in de week.

Energie Prestatie Adviseur

40 uur | Amsterdam | HBO

Als energie prestatie adviseur voor je inspecties uit bij mensen thuis en helpt hen een energielabel aanvraag.

Dit zeggen onze klanten!

Klanten beoordelen ons gemiddeld met:

9.2

186 reviews

Het team

Ons team staat altijd voor je klaar, neem gerust contact met ons op.

Ali Karroua

EPA-Adviseur

ali@label-up.nl

“Ik word vrolijk van de ontmoetingen met allerlei mensen!”

Alvin Moorman

EPA-Assistent

alvin@label-up.nl

“Je kan mij regelmatig vinden op het tennisveld en achter mijn piano!”

Andrea Weber

Senior EPA-Assistant

andrea@label-up.nl

“In mijn vrije tijd hou ik me bezig met moderne kunst, muziek en dans!”

Anna Sizova

Stagair

anna@label-up.nl

“Ik hou me graag bezig met media en fotografie!”

Floris Engelkes

Energieke eindbaas

floris@label-up.nl

“In mijn vrije tijd reis ik graag, natuurlijk samen met mijn hond Gijs!”

Gijs

Client Happiness Officer

gijs@label-up.nl

“Ik wandel graag in het park met Floris en ik zwem in mijn vrije tijd!”

Gino Annokkee

EPA-Adviseur

gino@label-up.nl

“Tijdens de avonduren kun je mij eigenlijk altijd sportende aantreffen!”

Hein van Dorth

EPA-Assistent

hein@label-up.nl

“Je kan mij vinden op mijn fiets en met mijn vriendin in het weekend!”

Kees Plat

Office manager

kees@label-up.nl

“Ik wandel of fiets graag in mijn vrije tijd samen met mijn vrouw!”

Max Paalberg

EPA-Assistent

max@label-up.nl

“Ik sla graag een balletje op de golfbaan, of je kan mij op het voetbalveld vinden!”

Ruth Hofgren

Office manager

ruth@label-up.nl

“Samen met mijn vriend en kat woon ik op een historisch stukje Nederland!”

Samuel Heyligers
EPA-Assistent

samuel@label-up.nl

“Ik kijk graag naar allerlei voetbalwedstrijden in mijn vrije tijd en natuurlijk sport ik zelf ook!”

Tom Lolcama

EPA-Assistent

tom@label-up.nl

“In mijn vrije tijd sport ik graag of ga ik met mijn vrienden op stap!”

Solliciteer direct

werken@label-up.nl

Contact ons

Heb je vragen? Wij helpen je graag verder!

Wij bellen je terug!

Laat je naam en telefoonnummer achter en wij bellen je zo snel mogelijk terug.

Door dit formulier in te dienen ga je akkoord met onze en privacy policy.

Terugbelverzoek

Maak een afspraak om teruggebeld te worden

186 reviews

portretfoto van een vrouwelijke medewerker met pony
Ik sta voor je klaar

Heb je een vraag? Bel gerust tussen 09-17u.

Deze site gebruikt functionele, analytische en tracking cookies en externe scripts om je beleving te verbeteren. Meer info.